اخبار مهم
Home / مجله عکس / سربازان کوچک پوتین!
resized_120246_440.jpg

سربازان کوچک پوتین!

فارس لرن| مدرسه نظامی “شوالیه‌های روسی” در یک اردوگاه قدیمی در نزدیکی شهر “استاورپول”یکی از جاهایی است که دانش آموزان دوره آموزش های نظامی اولیه خود را می‌گذرانند.
به گزارش فارس لرن، بر اساس برنامه جدید آموزشی در روسیه دانش‌آموزان مدارس این کشور می بایست در یک دوره آموزش مهارت‌های نظامی شرکت کنند تا با مهارت های اولیه نظامی آشنا شوند.
در این دوره‌ها که برای دختران و پسران به صورت مشترک برگزار می شود دانش‌آموزان مهارت‌های مختلف نظامی همچون آماده کردن تفنگ، تیراندازی و پرش با چتر را آموزش ببینند. همچنین کلاس‌های تئوری از قبیل تاریخ نظامی و تاکتیک‌ها در مدارس این کشور برگزار می‌شود.
آموزش‌های نظامی در مدارس روسیه پیش از این نیز تدریس می‌شد اما وزارت دفاع این کشور تصمیم گرفته است با اجرای طرح فوق، این آموزش‌ها سازمان یافته‌تر شوند. بر این اساس کودکان می‌توانند از سن ۱۰ سالگی این دوره‌ها را آموزش ببینند.
مدرسه نظامی “شوالیه های روسی” که توسط ژنرال بازنشسته “یرماکوف کادت” اداره می‌شود یکی از همین پایگاه های آموزشی است که دانش آموزان دوره خود را در آنجا سپری می‌کنند. این مرکز که در حومه شهر “استاورپول” قرار دارد دختران و پسران دانش آموز را با مهارت های اولیه نظامی آشنا می‌کند.